Vážíme si každého klienta a respektujeme jeho jedinečnost. Můžeme bez jakýchkoliv pochybností říci, že každý klient, je pro nás prioritou a má zajištěnu nejvyšší možnou péči a kvalitu služeb. U nás nerozdělujeme klienty na velké a malé, tuzemské či zahraniční. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně s cílem poskytnutí služby způsobem, který bude klientovi přinášet optimální výsledek.

LOGIstock

Bella Bohemia s.r.o.

https://tzmo.cz/

Firma Bella Bohemia s.r.o. patří mezi největší výrobce a prodejce výrobků hygienických potřeb pro ženy a děti, inkontinentních pomůcek a zdravotnického materiálu v České republice a je jednou ze sedmnácti zahraničních poboček polské skupiny TZMO S.A.

2016 LOGIstock položková analýza zásob nakupovaného materiálu a hotové výroby

2016 Implementace nástroje LOGIstock pro plánování, řízení a optimalizaci zásob

Greenlux s.r.o.

www.greenlux.cz
Dováží a pod vlastní značkou prodávájí produkty světelné techniky - LED zdroje a svítidla, technická a podhledová svítidla, světelné zdroje a elektroinstalační materiál. Greenlux je ryze českou firmou, která byla založena začátkem roku 2010 zkušenými manažery s dlouholetými a hlubokými znalostmi v oboru světelné techniky a elektroinstalačního materiálu. Působení společnosti Greenlux je jak na českém trhu, ale také i v Slovensku, Maďarsku, Polsku.

2015 LOGIstock položková analýza zásob nakupovaného zboží

2016 Implementace nástroje LOGIstock pro plánování, řízení a optimalizaci zásob

Europasta SE

www.europasta.eu

Europasta SE je značkovým výrobcem s klíčovými značkami Adriana pasta, Zátkovy těstoviny, Rosické těstoviny a Ideál (značka zejména pro slovenský trh). Výroba pokrývá všechny segmenty – vaječné, bezvaječné i semolinové těstoviny (v krátkých i dlouhých tvarech, lisované i válcované). Významnou část obchodních aktivit Europasty tvoří i výroba těstovin privátních značek pro rychle rostoucí obchodní řetězce v regionu Střední Evropy.

2018 LOGIstock položková analýza zásob hotové výroby

KES – kabelové a elektrické systémy, spol. s r. o.

www.kes.cz

KES  -  kabelové a elektrické systémy, spol. s r. o. byla založena v roce 1992 se sídlem ve Vratimově u Ostravy. Na výrobní ploše cca 10.200 m² společnost produkuje přes 1400 druhů kabelových svazků pro automobilový a elektrotechnický průmysl. Firemní výrobky jsou součástí úspěšných automobilových značek, např. Audi, Bentley, BMW, DAF, Daimler, Ferrari, Ford, Lamborghini, Land Rover, MAN, Nissan, Opel, Rolls-Royce, Seat, Škoda, Volvo, VW a dalších.

2016 LOGIstock - Analýza zásob, výpočet potenciálu snížení zásoby, návrh řídících parametrů pro nákup

ZEZ SILKO, s.r.o.

www.zez-silko.cz

Společnost ZEZ SILKO, s.r.o. je předním výrobcem výkonových kondenzátorů, kompenzačních a filtračně kompenzačních zařízení NN a VN v České republice. Zajišťuje komplexní služby související s kompenzací účiníku. Nabízí změření parametrů v síti, zpracování projektů, výrobu a uvedení zařízení do provozu. Dodává rovněž komponenty potřebné pro zajištění požadovaného účiníku, pro měření a regulaci elektrické energie.

2017 LOGIstock položková analýza zásob nakupovaného materiálu a hotové výroby

2018 Implementace nástroje LOGIstock pro plánování, řízení a optimalizaci zásob materiálu a hotových výrobků

LOGIstock PROFESIONAL

Autotechna Baránek, s.r.o.

www.autotechna.sk
Autotechna Baránek, s.r.o. je přední dodavatel a distributor značkových náhradních dílů. Autodíly na všechny typy osobních automobilů i lehké užitkové vozy. Maloobchodní a velkoobchodní prodej. Výrobky celosvětově známých značek.

2008 Implementace nástroje LOGIstock pro plánování, řízení a optimalizaci zásob

Europasta SE

www.europasta.eu

Europasta SE je značkovým výrobcem s klíčovými značkami Adriana pasta, Zátkovy těstoviny, Rosické těstoviny a Ideál (značka zejména pro slovenský trh). Výroba pokrývá všechny segmenty – vaječné, bezvaječné i semolinové těstoviny (v krátkých i dlouhých tvarech, lisované i válcované). Významnou část obchodních aktivit Europasty tvoří i výroba těstovin privátních značek pro rychle rostoucí obchodní řetězce v regionu Střední Evropy.

2012 Implementace nástroje LOGIstock pro plánování, řízení a optimalizaci zásob

IDEÁL Slovakia, s.r.o.

www.ideal.sk

IDEÁL Slovakia s.r.o. působí v současnosti na slovenském potravinářském trhu jako přední dodavatel těstovin. Společnost je dnes součástí významného mezinárodního dodavatele společnosti EUROPASTA SE, která je kapacitně největším výrobcem a dodavatelem těstovin ve středoevropském regionu, zemí tzv. V 4 - Česká republika, Slovensko, Polsko a Maďarsko.

2013 Implementace nástroje LOGIstock pro optimalizaci zásob

PEBAL s.r.o.

www.pebal.cz

Společnost Pebal s.r.o. byla založena v Plzni roku 1995. Z původně obchodní organizace se během let stal jeden z hlavních výrobců a dodavatelů obalového materiálu v České republice. Mezi hlavní produkty Pebalu patří polyetylenové fólie, výrobky z nich a osmibarevný flexotisk.

2012 Implementace LOGIstock

Perfect Distribution a.s.

www.martekmedical.cz
Firma Perfect Distribution a.s. vznikla v průběhu roku 1994. Perfect Distribution a.s. je výhradním dodavatelem do všech zdravotnickým zařízení skupiny Agel a zároveň je i silným hráčem natuzemském trhu napoli distributora zdravotnických prostředků.

2009 Analýza zásob

2010 Implementace systému LOGIstock pro plánování, řízení a optimalizaci zásob

REDA, a. s.

www.reda.cz

REDA a.s. je dynamicky se rozvíjející mezinárodní společnosti, která se zabývá výrobou, prodejem a potiskem reklamních a dárkových předmětů a s tím souvisejících služeb.REDA vznikla na počátku července roku 1991 a od té doby se vyvinula ve společnost, která se ročním obratem řadí mezi nejvýznamnější hráče na trhu reklamních a dárkových předmětů nejen v České republice, ale i v Evropě.

2012 Implementace nástroje LOGIstock pro plánování, řízení a optimalizaci zásob

SMERO, spol. s r.o.

www.smero.cz

Velkoobchod s kancelářskými potřebami, občerstvením, drogerií, nábytkem a obalovým materiálem.

2018 Implementace LOGIstock

V-PODLAHY, s.r.o.

www.vpodlahy.cz

Společnost V-PODLAHY je distributor a prodejce podlahových krytin a v současnosti patří mezi přední dodavatele podlah na českém trhu. Působí v rámci celé ČR prostřednictvím svých obchodních zástupců se zázemím poboček. Produktovou řadu tvoří PVC podlahoviny, linolea, vinyly, dřevěné parkety, koberce a mnohé další.

2012 Implementace nástroje LOGIstock

2014 Audit po nasazení LOGIstock